אודות סקאי קול - SkyCall - סקאי קול
sky bg-clouds

אודות סקאי קול

סקיי קול, חברת התקשורת המובילה בארץ, מספקת ללקוחותיה שירותי תקשורת ופועלת למתן שירות תקשורת באמצעים בין-לאומיים עדכניים.
סקאי קול מספקת ללקוחותיה מספר שירותים מתקדמים, ביניהם: רשת חזקה ושירות פרטי (esim).

חבילות תקשורת נוחות לכולם.

רשת חזקה ושירותים מצוינים. אנו בחברת סקאי קול מספקים שירותים מכובדים ברמת הפיתוח הטכנולוגית הגבוהה ביותר, באמצעות מספר תוכניות העונות על כל הצרכים ומתאימות לכל הקטגוריות במחירים הטובים ביותר.
לאור ההתקדמות הטכנולוגית המהירה, אנו מעוניינים להעניק למנויים שלנו את השירותים הנחשבים והמתקדמים ביותר, ואנו תמיד שואפים לפתח ולחדש את הרשת שלנו. נוסף על כך שואפים להצגת התוכניות הגלובליות האחרונות המוקדשות לשירותי מנויים, לאיחוד מערכת התוכניות שלנו, וכדי להיות מסוגלים להציע שירותים נוספים ומבצעים מיוחדים.

שירות esim

סקאי קול גאה להיות החברה היחידה בארץ שמציעה את esim – טכנולוגיה חדשה שמחליפה את הסים הרגיל המשמש את כל הסמארטפונים הנוכחיים ועושה את כל הפונקציות של סים מסורתי, עם אפשרות להפעיל שני מספרים בו זמנית .

חבילות סקאי קול

סקאי קול מציעה חבילות מתאימות לכל המגזרים, החל מ-16 שקלים לחודש. בנוסף לכך, היא מציעה חבילות משפחתיות ועסקיות, החל מ-75 שקל לחודש.

שירות לקוחות סקאי קול

החברה שמה לה למטרה לספק את רמות השירות הטובות ביותר ללקוחותיה. סקאי קול תמיד עושה מאמצים לשפר את השירות לנוחות לקוחותיה.
יש לנו מוקד שירות הפועל שבעה ימים בשבוע מ-09:00 בבוקר ועד 17:00 בערב.
יש לנו גם ערוצים נוספים לתקשר איתנו: דרך עמוד הפייסבוק שלנו, דרך האתר, שליחת SMS, במייל וכמובן בטלפון למספר *3610 וכן ביצוע נהלי שירות עצמי שונים במישור האישי. אזור באתר האינטרנט שלנו.

סקאי קול תקשורת וחברה

סקאי קול מעוניינת לספק קשר ישיר עם הציבור.
היא תמיד מעוניינת לממן פרויקטים שיעזרו לקדם את הקהילה שלנו.